| andre17 a întrebat:

SALUT TPU! as vrea niste sfaturi....cum scapi de un barbat insurat... daca nu vrea sa inteleaga cu frumosul, ca nu mai vrei o relatie cu el
?

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca nu e insurat cu tine si tu nu mai vrei o relatie cu el spune-i sotiei iei sau nu-i mai raspunde la tel la nimic ingoral.

1 răspuns:
| DinGri77 a răspuns:

Daca nu vrea sa inteleaga de buna voie, treci la santaj, e ilegal dar in situatie de forta majora... ameninta-l ca te duci la politie sau la nevasta-sa.