| PiticuMik a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.De mic am avut o vecina care eram foarte buni prieteni pana la gradinita. Apoi s-a mutat in Spania la varsta de 6 ani, Acum 2 luni a venit inapoi, ne-am revazut din nou am stat ne-am distrat.Eu am plecat intr-un cantonament la fotbal timp de 1 sapt. in Oradea. Pe drum am vorbit si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si ea a acceptat. In ultima zi inainte sa vin acasa ne-am certat si nu am vorbit 3 sapt. Apo ia a venit la mine si am fost din nou impreuna pentru 1 luna, si iar ne-am certat din cauza verisoarei ei.Nu am imi vorbit f mult timp cu ea, si ieri am inceput sa vorbim din nou.Ea m-a intrebat daca mai vreau sa fiu cu ea dar nu pot sa ii dau un raspuns chiar daca o plac extrem de mult. Ce as putea sa fac? P.S:Mentionez ca eu am 14 ani si ea are tot 14 ani.Suntem inca copii dar as vrea sa vad ce e de facut.

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Spune-i ca o placi si fiti impreuna.
si de ce la fiecare cearta trebuie sa va despartiti? Inteleg ca aveti doar 14 ani dar nu mai dramatizati totul.
V-ati certat stati bosumflati o ora, doua si gata, daca ea nu cedeaza, fa-o tu.Bafta!

4 răspunsuri:
| Blu3Smyle a răspuns:

Pai spune-i omule ca o placi sarut-o sa-si dea si ea seama! cred ca nu vrei sa strici tot deci poartate mai frumos cu ea.Succes!

| PiticuMik explică (pentru Blu3Smyle):

Aa..normal ca ne-am sarutat cand am fost impreuna si, stie ca o plac si si ea ma place dar daca incerc sa o sun raspunde vara sa si ii spun sa mi-o dea la tel si ma injura si eu inchid. si se cearta si spune ca s-a despartit de mine. :-s