| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa incep o relatie, nu am avut nicio relatie pana acum, am 12 ani, si fetele de la scoala ma plac dar nu stiu cum sa incep cineva sfaturi va rog dau funda! (Sunt destept si cred ca din aceasta cauza ele ma plac )

Răspuns Câştigător
| Withoutnamenoname a răspuns:

Prima data "alegi" o fata care iti place tie mai mult si care crezi ca te place si ea. Cel mai bine e sa ii spui direct ca iti place de ea, ca o consideri draguta, ca iti place cum isi prinde ea parul, sau orice alte lucruri dragute iti vin tie in minte. Apoi o Poti intreba daca vrea sa fie prietena ta. De preferat e sa faci asta pe Facebook ( banuiesc ca ai). Pentru ca e mai usor sa ii spui lucrurile asta fara sa fii langa ea. Si poate si ei ii e mai usor sa accepte pe Facebook ca sunt sanse ca in realitate sa se rusineze.
Mult succes

2 răspunsuri:
| elinord a răspuns:

Esti ina putin mic... Dar daca chiar vrei o relatu eiti alegi fata care iti place intri in conevrsatii cu ea si incearca sa ii spui subtil...