| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva, Deci o fata ma place si eu pe ea cum fac sa-i arat ca o plac(ea ma tot ia in brate cand ies din clasa...)! Dau funda celui mai bun raspuns(fara chestii de genu prin sms, tell sau sa pun pe cineva sai spuna)doar sa fac eu un gest ceva sa-i arat...

Răspuns Câştigător
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Pai. daca si ea te place. demonstreaza-i prin gesturi de genul : te comporti frumos cu ea, o imbratisezi si tu, stai mai mult cu ea, iesiti impreuna afara, o conduci acasa, gadilo, alint-o. Insa fara sa o sacai! Vorbesti cu ea pe mess, ii dai like la poze pe facebook, fii tu insati. cand esti tu cu ea inspiratia trebuie' sa vina de la sine...Dinastea.Si o data si o data fa-ti curaj si spune-i. Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| ilincutza34 a răspuns:

Fa pentru ea un gest dragut spre exemplu raspundei la imbratisare

| Karim_Mcean_1999 a răspuns:

Spune-i pe fata ce simt

| neutrino a răspuns:

Atunci cand ea te ia in brate, tu pup-o.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa fiti impreuna.Demonstreaza-i ca o placi prin imbratisari sa-u poate chiar un pupic.big grinhappyBafta! Pa-pa

| Încrucişătorul a răspuns:

Poate asa e felul de a se "prosti". Stii tu...