| piticull a întrebat:

astazi am facut dragoste cu prietena mea. Am mai facut de vreo 3 ori dar nu i-a curs sange, astazi prima data am facut-o fara prezervativ, apoi dupa ce am ejaculat (nu in ea) si m-am dus sa ma spal. Apoi am facut iar, dar cu prezervativ, dupa 5 bagari a durut-o dintr-o data, am observat sange pe prezervativ.
Acasa cand a ajuns tot ii a vazut pe chiloti pete de sange culoare rosie, si de la ora 4 pana in prezent i-a mai curs sange.
Pe data de 29 i-a venit menstruatia iar pe data de 2 i-a trecut.
De ce ii mai curge sange?

Răspuns Câştigător
| GabiBucur1991 a răspuns:

Tu practic ai trecut-o din domnisoara in doamna, prin simplul proces de dezvirginare.
Este normal sa sangereze, dar daca o ustura, spune-i sa se dea cu alifie de galbenele si sa se spele cu ceai coada soricelului.

1 răspuns:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sangele nu are alta culoare DECAT rosu ii curge sange ca ai dat in ea ca surdu in clopot