| Gabriel43 a întrebat:

astazi cand am fost la scoala nu era nimeni decat eu si o colega de clasa ( de care imi place ) eu i-am dat un caiet la matematica pentru ca e n-a stiut sa faca tema, dupa aceasta ea m-a sarutat si m-a imbratisat credeti ca e vreo sansa sa ma placa mie imi place de ea dar nu cred ca ei ii place de mine si mi-as dori sa fim iubiti va rog raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Nu tea sarutat doar a cu siguranata in sufletul ei arde ceva pentru tine dar nu iti poate spune incearca sa te exprim cat mai mult fata de ea
Mult succes

| Gabriel43 explică (pentru potatodespotatonr12345):

Sper sa se intample ceva intre noi, mersi de raspuns.

| Gabriel43 explică (pentru potatodespotatonr12345):

Sa astept sa faca ea prima miscare sau sa o fac eu?

| leapșa a răspuns (pentru Gabriel43):

Daca te-a pupat ce mai vrei? Sa-ti deschida pantalonii ca sa realizezi ca te place? Duh, spune-i ca-ti place de ea si daca puteti fi ceva mai mult. rolling eyes

| Gabriel43 explică (pentru leapșa):

As putea incerca dar sunt un baiat foarte rusinos si me frica sa nu se supere

| MrJoker30 a răspuns (pentru Gabriel43):

Nu frate... spune-i acum caci e clar ca te place, asculta-ma ca stiu bine big grin
Asa am patit si eu cu o fata, ii placea de mine, si mie a inceput sa-mi placa de ea, era draguta... dar de rusinos ce am fost am zis sa nu ii spun... pana intr-o zi cand a luat-o altul. crying((( Atunci, am inceput sa imi para rau de numai.
Deci da, grabeste-te, caci o ocazie mai buna ca asta nu o sa prea mai ai.

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca te place.

| missfatadelatara a răspuns:

Doar ți-a mulțumit.

| Gabriel43 explică (pentru missfatadelatara):

Sper ca n-a fost doar un multumesc dar, ee o posibilitate

| MrJoker30 a răspuns:

Ai 100% sanse la ea, e clar ca te place big grin Esti norocos.

| Gabriel43 explică (pentru MrJoker30):

Multumesc si tie.