| Jsjsha a întrebat:

astazi ma masturbam in speranta de a produce sperma dar de fapt ceva alb-galben mi-a iesit din penis. Vreau sa mentionez ca am 11 ani si este prima data cand mi se intampla asta.Mi-e rusine sa îi spun mamei mele.Cand am vazut acea substant galbena-alba mi-am zis in minte cavnu ma voi masturba pana la varsta de 18 ani.Alta chestie care vreau sa o mentionez este ca am par in zona de jos.Sunt speriat si nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Razvaneserios a răspuns:

In primul rand esti mult prea tanar ca sa incepi sa te masturbezi, eu personal am inceput la 13 ani si chiar si atunci imi ieseau cateva picaturi de sperma. Corpul tau inca nu a ajuns la pubertate si nu poate produce sperma. Mai asteapta ce putin 2-3 ani pana sa incerci din nou. sanatate

5 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti sa te epilezi, simplu.
Si cum adica te masturbai in speranta de a produce sperma iar apoi cand a iesit "ceva alb-galben" era sa mori de frica laughing. Chiar ca mai bine sa nu mai faci asta pana la 18 ani, poate pana atunci mai inveti cate ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

''Sunt speriat si nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma''.
Acceseaza, lectureaza si memoreaza informatiile prezentate :
www.seximus.ro
Multa sanatate!

| Basilievski a răspuns:

Tu nu esti in stare sa termini un puzzle 3 ani +, dar te masturbezi. GG.

| Jsjsha explică:

Macar afla ce inseamna sindromul down sau cancerul inainte de a vorbi

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu stiu altii cum sunt, dar cand ma gandesc la acele timpuri, inceputurile masturbarii, imi amintesc ca am faut-o doar pentru a nu o mai obliga pe mama sa schimbe in fiecare zi cearsaful pe care dormeam si pantalonii de pijama. Asa ca dupa un timp si-a facut griji mama sa nu fi patit ceva baiatul ei drag si scump si l-a consultat pe tata. Acesta a ras si i-a spus ca sunt baiat grijuliu si nu mai descarc aparatul in pat, deoarece m-a vazut ca o fac ziua afara. (Sunt de la tara.)