| AlexGeorge12345678 a întrebat:

Astazi un prieten a venit pe la mine! Eram singuri, am inceput sa ne jucam la PC si dintr-o data prietenul meu mi-a dat jos pantalonii si m-a masturbat si mi-a facut si un oral.Ce poate insemna asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a dat de inteles care ii este orientarea sa sexuala. Efectiv te-a testat, cu scopul de a vedea in ce mod vei reactiona. Deocamdata probabil ca doar atat si nimic mai mult. Deocamdata!

5 răspunsuri:
| VioStb a răspuns:

Daca esti baiat.ori avea chef sa il masturbezi si tu pe el.ori e gay.

| Cumvreu a răspuns:

Este gay dacă a făcut lucru asta

| Hammurabi a răspuns:

El clar e gay sau bi.
Iar tu, dacă ți-a plăcut, probabil ești și tu, dacă nu... nu. laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

S a lasat dus de val baiatul...si cum ii cam plac baietii si tu cum erai acolo cu el atat de aproape normal cu nu s-a putut abtine.

| Mickey_Mihai_1994 a răspuns:

Hmm.
Poate avea o erectie si dorea sa faca sex sau, intr-adevar a vrut doar sa te testeze, ceea ce nu ar schimba faptul ca ar putea fi bisexual.