| bogdan12asd a întrebat:

Salut TPU, azi am avut act sexual cu iubita mea, am urinat de 2 ori și m-am spălat înainte de act, precizez că menstruația i-a venit pe 15 luna trecută, există risc de sarcina? am ieșit înainte și am ejaculat afară

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa nu stim, pentru ca nu avem habar cate zile are ea ciclul menstrual, daca este de tip regulat sau neregulat samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Vin totusi si intreb, chiar nu ai avut 2 lei in buzunar sa cumperi un prezervativ?
Pentru ce atat risc si stres, sa lasi fata gravida?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice act sexual neprotejat exista risc de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| FindMyName a răspuns:

Pai, nu prea ai dat multe detalii...dar daca spui tu ca nu ai ejaculat in ea, atunci nu a ramas.