| anonimul0826 a întrebat:

azi i-am spus unei fete ca o plac si a inceput sa rada si a plecat la prietena ei ce credeti ca ar trebui sa fac ce credeti credeti ca a ramas fara kuvinte si u ma blokasem l un moment dat si ea ramase putin sokata se vedea in oki eii inainte sa plece ce credeti? Dau funda la cel care ma ajuta si vot

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Cred ca este foarte nesimtita si nu iti merita sentimentele. E foarte prost crescuta si nici prea inteligenta nu e. Scuze daca nu e ceea ce vrei sa auzi. Dar asta este adevarul. Cred ca nu ar trebui sa o mai cauti sau sa-i mai spui vreodata ca o placi. Daca incearca ceva sau mai rade din nou de tine, ii spui ca ai trecut peste ea pentru ca ti-ai dat seama ce fel de persoana e. Toate cele bune!

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai sunt doua variante:
a.Nu te place!
b.Credea ca razi de ea!

| AriannaAri a răspuns:

Se poate sa se fi rusinat, este normal.
Dar va cunosteati macar? Adica ati mai vorbit si chesti de genu?

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns (pentru AriannaAri):

Daca se rusina nu mai radea :-P

| Pozitivca a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun asta, dar nu simte nimic pentru tine nici macar putin caci sa simtit nu era sa reactioneze asa, dar sa te respectat macar putin proceda ca o fata educata nedorind sa te raneasca si iti lamurea tacticos ca nu te place si mai bine raminte doar prieteni in schimb ea nu este bine educata scuze ca spun asta, tu nu te gindi la asa fete nesimtite dupa acest caz nici nu ar trebui sa te mai gindesti ca vreai sa fii cu ea caci nu te merita.

| madiy1317mmlove a răspuns:

Pff nu conteaza motivu ..genu asta de fate nu merita.o sa vina ea la tine sa te bage in seama si dai si u cu,, pas,,