| anonim_4396 a întrebat:

Azi ies cu o fata in oras si vreau sa o impresionez cu niste glume imi puteti da cateva?

6 răspunsuri:
| Ciufulituuu a răspuns:

Woo...frate nu cred ca e bine cu glume vezi si tu... lasa sa vina totul de la sine fetelor nu le plac glumele cand merg la o intalnire big grin
vezi si tu, a glume pe seama altora sau cand face cineva o greseala... Gasesti tu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! fetelor nu le plac glumele de santier si google!

| BLeur a răspuns:

Caută pe net. găseşti sigur ceea ce ai nevoie.

| Crisstttina a răspuns:

Mai bine fi tu insuti happy

| loma a răspuns:

Pai mai bine nu-i spui glume mai bine o intrebi despre ea cei placi ...chesti de asta, c-am asa e place noua fetele

| MariaAlexandra1992 a răspuns:

Buna deci sa iti spun un mic secret despre noi fetele nu ne plac glumele bancurile etc etc... Eu ca fata iti recomand sa fi tu insati daca acea fata te iubeste trebuie sa te iubeasca asa cum esti nu ca mai tarzius sa descopere ca nu esti tipul de care s-a indragostit. Incearca sa fi tu inasti si fa fi cat decat romantic(noua ne plac tipii romantici) si amuzant dar nu cu glume gasesti un lucru de care sa te iei in asa fel incat sa il faci amuzant. Mult mult succes la intalnire. Have a nice day.