| anonim_4396 a întrebat:

Cam cum ar trebui sa ii spun unei fete ca o plac (sunt inflacarat de 3 ani) big grin si as vrea sa stiu ce sa-i spun de ex: as vrea sa fim mai mult decat prieteni sau ceva de genul ps sunt clasa a 6 a si fata e cu mine in clasa happy

Răspuns Câştigător
| DjOK3R a răspuns:

Pai, nu sunt eu expert în dragoste, da tot iți dau niște sfaturi. De ex. scrie-i pe mess si scoate-o la o cafea, sau la un film, mai tîrziu pur si simplu scrie-i ca e frumoasa, fai niste complimente, si peste o zi doua îi spui ca iti place de ea. Sau o solutie mai buna pe care folosesc si eu. xD. Trimite un mesaj asa. Cîte procente ma iubesti? Trimite la toti prietenii tai si nu uita si de mine. Si ea iti va spune. Apoi te va intreba si pe tine si tu ii vei spune. Astai tot... La mine totdeauna merge... FUNDA te rog

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti fi tu inflacarat cat doresti, daca nu vrei sa gandesti putin te vei face de rusine si vei mai astepta inca 3 ani. Tu vrei sa ne convingi pe noi ca ti-e, inca din clasa a III-a, ti se ridica puta de cum iti vedeai colega?

| LoveYouR a răspuns:

Eu zic s-o lasi balta.Ce dragoste e asta de clasa a3a? Eu zic ca mai ai de invatat.Tu doar o placi, o sa-ti treaca cu timpul.Cam din clasa a8a sau a9a vei vedea ce inseamna iubirea.Sentimente mult mai puternice si profunde, vei vedea.Asta nu e decat placere.Mult succes in viitor! :*

| robyionutz a răspuns:

Fa-i si tu niste complimente zambeste cand te uiti la ia invit-o la un suc si spune-i ca simti ceva puternic pentru ea si ca vr sa fiti mai mult decat prieteni.

| Джурий_Катька_1986 a răspuns:

Esti prea mic pentru asta chiar daca te socoti destul de mare. acum sunt in clasa 7 si in a 6 am avut si eu asa sentimente catre baiat evident daca sunt fata, s-apoi n-a dat rezultate asa ca gindeste-te acum la invatatura iar pina la dragoste mai ai timp