| TheLoneyOne a întrebat:

Salut TPU,care este principala problema a barbatiilor inca de la inceputul timpurilor? Femeia desigur, pana la urma aceasta problema m-a prins si pe mine.Mai multi prieteni mi-au spus ca o fata ma place,eu nu i-am crezut la inceput,pana am inceput sa cred si eu asta,de cate ori ne intelneam,ea se uita ciudat la mine, daca vorbeam se uita fix in ochii mei, se purta frumos cu mine, imi facea complimenta.Toate astea m-au facut sa cred ca ma place dar eu nu o placeam dar m-am gandit sa-i dau o sansa si am inceput sa vorbim pe fb si m-am indragostit de ea.Eu tot speram sa-mi zica ea prima dar ma saturasem sa astept asa ca i-am zis eu ca o plac.Ce credeti ca mi-a zis? Ca are prieten;(. Cateva zile am incercat s-o uit si am reusti aproximativ, am inceput iar sa vorbim si aflu ca i-a dat papucii prietenului ei.Eu i-am zis ca am reusit s-o uit si am bagat-o in friendzone laughing.Ce ar trebui sa fac?

10 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa o uiti.

| neutrino a răspuns:

"Apara-ma de prieteni, ca de dusmani am eu grija". Nu mai uita acest proverb. Si la fel nu mai uita ca baiatul trebuie sa curteze o fata, cu riscul de a fi refuzat, si nu sa astepte ca el sa fie cel curtat. Barbatul este vanatorul!

| TheLoneyOne explică (pentru neutrino):

In prieteni am mare incredere, stiu ce fel de oameni sunt si fata este curtata de multi, nu stiu ce sanse as avea

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Sa te bucuri sau sa regreti.

| Țoglă a răspuns:

Să o lași acolo.

| MskDesign a răspuns (pentru Țoglă):

laughing
Unde sa o lase, pe facebook sau cu buza fripta?

| elayuma a răspuns:

Incearca sa o uiti, sau fai in ciuda. Incearca sa te cuplezi cu o fata (dar sa-i zici ca e o gluma), si cand vezi fata pe care o placi, te saruti cu "prietena", poate ii faci in ciuda, si isi va dori sa fie cu tine. happy

| TheLoneyOne explică (pentru elayuma):

Ar putea merge dar nu prea stiu cum, sunt destul de pretentios la fete