| EU_6017 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu niste sms-uri de La Multi Ani pentru fostul meu iubit?

Dau fundita!happyhappy

>multumesc!big grin<
:*:*

Răspuns Câştigător
| вεвїŧѕά a răspuns:

De ziua ce astepti in prag/Si de frumosu-ti nume/Eu iti doresc tot ce-i mai bun/Si fericire-n lume! numele sarbatoritului/ Eu iti doresc tot ce-i mai drag/Si fericire-n lume! La Multi Ani

- De ziua ta eu iti doresc, Tot ceea ce este firesc, Un an tu mai implinesti, Si ce-ti place sa primesti/ sa iubesti, sa fii iubita, si sa traiesti fericita, Sa ai si tu printul tau, Si sa va iubiti mereu!

- De-as putea din cerul noptii iute as fura o stea, ca sa-ti pun cununa vietii astazi chiar de ziua ta. Dar nu pot sa ajung la stele si nici cerul nu-l cuprind lacrimez de neputinta, dar iti spun: La Multi Ani…zambind

Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

- La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii!

- La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!

- La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion!

- Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La Multi Ani de la cel ce te iubeste!

Un la multi ani plin de emotii, iti doresc succes pe toate planurile vietii!

Un simplu La Multi Ani plin de noblete, acum ca m-am debransat si gandesc la rece!
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!

Mesajele cu La Multi Ani sunt greu de facut, iti doresc tot ce-ti doresti si inca de-o mie de ori pe atat!
Lumea toata-i trecatoare, oamenii se trec si mor, tu esti nemuritoare, La Multi Ani si mult umor!
La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion!
La multi ani, plini de fericire si impliniri! Sa te pupe norocul si sa ai numai zambete si soare in calea ta!
La multi ani! In viata sa te impiedici de un bolovan de NOROC, sa calci intr-o balta de FERICIRE, sa te stropesti din cap pana-n picioare cu IUBIRE si sa fii SANATOS!
La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!
La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii!
La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, hai ca plec sa cumpar flori…
La multi ani cu drag si dor si iti uram o viata frumoasa si parfumata ca un buchet de trandafiri!
La multi ani! Viata sa-ti frumoasa si colorata ca acest buchet de flori!
La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.

Iti dorim o zi minunata si un an incununat de succes. La multi ani!

a Multi Ani cu sanatate
Sa iti dea Domnul tot ce iti doresc
Pumn de otrava si boala grava
Ca multi bani mostenesc
Plus un sincer: LA MULTI ANI!

alcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,, LA MULTI ANI''

La multi ani cu sanatate
Sa te ajute Domnu in toate
Bucurii si fericire sanatate si iubire
Si un sincer LA MULTI ANI
SA TRAIESTI O MIE DE ANI

Sa ai Jeep-ul in cotet
Si o vila cu piscina
Pe Madonna ca vecina
O lopata pentru bani
Sanatate...LA MULTI ANI!

fundita?

3 răspunsuri:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani si un calduros si sincer "LA MULTI ANI"

Sa traiesti 100 de ani, verde ca bradul, mandru ca stejarul iar in drumul vietii tale sa ai parte numai de flori parfumate si frumoase precum dragostea, fericirea, sanatatea, intelegerea, simplitatea, simpatia, cariera, libertatea si familia! Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul, si toate visele si dorintele sa ti se indeplineasca mult mai devreme decat poti spera!

Frisca, multa frisca, LA MULTI ANI CU SANATATE, bucurii si sanatate si... surprize in tort, picante si fierbinti... laughing

Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire! Nu te voi uita niciodata.

De ziua ta eu iti doresc,
Tot ceea ce este firesc,
Un an tu mai implinesti,
Si ce-ti place sa primesti
sa iubesti, sa fii iubit,
si sa traiesti fericit,
Sa ai si tu printesa ta,
Si sa va iubiti mereu.

Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata, sa te impiedici de un ciob numit noroc, sa cazi intr-o prapastie numita fericire si sa culegi o floare numita iubire!

Pentru toti anii in care ai fost primul meu gand dimineata si ultimul seara, doresc sa iti spun ca fiecare an este mai dulce ca ultimul si, daca ar trebui sa o iau de la inceput, as face la fel iar si iar. Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria mea gradina. Te imbratisez cu multa dragoste!

fundita puppy dog eyes?

| UniCool a răspuns:

Am mai spus si simt nevoia sa o fac din nou.sms-uri nu se dau niciodata de ziua de nastere. suna-l si transmite-i urarile personale pe un ton cat mai frumos. fi creativa si intreaba-l si cf de ziua lui.succes!