| uknow a întrebat:

care sunt cele mai bune prezervative de la farmaciile noastre?
si care sunt cele mai eficiente si calitative anticonceptionale?

raspuns urgent! happy multumesc.

Răspuns Câştigător
| ItsMe6969 a răspuns:

Durex.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele din gama Durex sunt cele mai bune prezervative.

cele mai eficiente anticonceptionale sunt cele care ti le prescrie medicul ginecolog

| PsychologistT a răspuns:

Se zice ca Durex ar fi cele mai ok.
Cu anticonceptionalele, nu te poate sfatui decat un ginecolog, nu trebuie sa le iei dupa ureche.

| SebastianCMT a răspuns:

Eu folosesc DUREX. La conceptionale nu ma pricep dar te-as sfatui sa folosesti prezervativele pentru ca poti lua o boala anticonceptionalele le poti folosii doar daca ai incredere sau sunteti casatoriti.

| AngelBoy a răspuns:

Durex extra save happy

| NeverSayNowXD a răspuns:

Durex :
-Pleasuremax warming(Lubrifiant special ce oferă o senzație de încălzire.)
-Pleasuremax Tingling(Senzaţie uşor electrizantă, datorită lubrifiantului special)
-Sensation(500 puncte în relief înseamnă 100% mai multă plăcere.)
-Select(Arome de fructe, pentru mai multă distracţie. )
-Arouser(Senzaţii mai intense datorită striaţiilor special poziţionate.)
-Performa(Secretul pentru un act sexual de mai lungă durată!)
-Extra Safe(Puţin mai gros. Cu lubrifiere suplimentară. Pentru cei care vor să fie siguri.)
-Comfort XL(Explicaţia este în nume. Extra lung şi mai "larg".)
-Ultra Thin(Pur şi simplu cel mai subţire prezervativ din gama Durex. Ultra fin, pentru mai multă sensibilitate.)
-Pleasuremax(Striaţii şi puncte în relief poziţionate într-un mod special. Exact unde trebuie!)

| ItsMe6969 a răspuns:

Pai....nu stiu daca ar trebui sa folosesti anticonceptionale. nu sunt asa bune! iti recomand cu incredere durex! am incercat si eu si sunt foarte calitative! happy succes.

| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

Durex Extra Safe