| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna masturbare? Am auzit o groaza de fete vorbind despre asta.(sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

BUNA! Masturbarea este un lucru foarte ok in sensul ca nu-i nimic ciudat! Toata lumea o face in ziua de azi. Fetele is bag chestii in vagin si gem sau unele is freaca clitorisul iar baietii si-o iau in mana si si-o freaca ca si cum ar bagao... cred ca ai inteles u

| 0CruciFix a răspuns (pentru Didi908):

Dapai.Un coleg de-al meu face asta deja iar alt coleg de-al meu il vede si-mi zice doamne ba asta nu inceteaza odata crede ca daca isi face asta ai creste mai mare... sti la ce ma refer.Stiam deja dar vroiam sa vad cum stiti sa raspundeti la o asemenea intrebare. Tiam dat raspuns castigator!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce ciudat...
Numai fete, nu?
E un mare secret de-al lor, nu te amesteca...

| DarQueen a răspuns:

Trolling.

| Kavinski a răspuns:

Mai pe scurt inseamna autosatisfacere... o sa afli singur in viitor ce si cum laughing

| llucixxl a răspuns:

Turbare în masă.

| Bobo84 a răspuns:

Inseamna cand iti frreci scula!

| igore a răspuns:

Cati anisori ai?