| BunaZiuaMerio a întrebat:

Ce le plac fetelor la baieti.Si ce nu le plac.Pentru fete baietii sunt urati daca sunt mai grasuti fața de alti baieti, dar la fața arata bine?

Ziceti-mi si mie ca am impresia ca nu mai place nicio fata si ma enerveaza chestia asta.Am 14 ani.

Nu ma luati cu scoala si ca sunt prea mic, ca mai importanta e sanatatea psihica decat scoala.

Raspundeti-mi si mie va rog.
Uneori imi vine sa imi tai țațele, gusa si burta ca ma enerveaza.

33 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai 14 ani.

Fetele sunt atrase mereu de tipii mai mari, sau care arata mai batrani cum s-ar zice.

Mai ai rabdare pana pe la 17 ani, daca pana atunci nu o sa te placa fetele, atunci o sa poti sa te plangi.

Iar, pana atunci, poti incepe sa faci sport, asa, sa-ti mentii timpul ocupat, ca daca stai degeaba, doar o sa te plangi, si asa nu o sa se schimbe nimic.

| BunaZiuaMerio explică (pentru Plato):

Era tarziu cand am pus intrebarea, eram obosit si am dramatizat-o putinhee hee).
Nu sunt foarte diferit la aspect fata de colegii din clasa.Ei au peste 45 kg pana in 50 si eu am 60.Gras se observa ca sunt doar cand am tricou, ceva foarte subtire sau cand sunt dezbracat.

Ma refeream ca nu sunt foarte diferit de ceilalti baieti la aspect dar nah,))

| Plato a răspuns (pentru BunaZiuaMerio):

Nu conteaza aspectul, baga la cap, ca nu te invat prostii.