| RobertAlexx a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu am erectie asa rapid? Adica doar daca imi ating putin penisul sau chestii din astea imediat am erectie, si din cate stiu in filme porno la unii nu se scoala asa rapid, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KolG a răspuns:

Poate te ajut eu ca asa eram si eu. Esti virgin, asta stiu sigur. Eu cand am avut prima data contact sexual, nu mi venea sa cred ca penisul nu este,, tun,,, era asa intre, vreau sa zic ca nu era pregatit de sex, m-am mirat. Ce pot sa ti spun e ca dureaza mai mult decat te ai masturba tu cu mana, chestia de durata o sa vina cu timpul petrecut cu fetele. Deci nu ti face griji ca cum ai bagat penisul ai si ejaculat. Mereu laba te satisface mai repede. Deci nu te ingrijora, iti garantez eu ca primul contact sexual va dura in jur de 5 minute, ceea ce e de ajuns pentru un virgin.

3 răspunsuri:
| Uvox a răspuns:

Încetează să iei filmele de genul ala ca model.
Bine ca nu te uiti la cele cu J.Bond 007? ca cine stie ce idei iti mai veneau.
Stai linistit, o sa fie ok cu timpul.

| Razvaneserios a răspuns:

Nu faci nimic, e foarte bine. Cu cat ai erectie mai tare cu atat faci sex mai bine. Peste ani onsa te chinui 20 de minute sa ti-o scoli, o sa vezi ce o sa te plangi si o sa iti aduci aminte de postarea asta. Si nu mai lu ce vezi in filme porno de real, nu e nimic real.

| unomoarecare7 a răspuns:

E ceva normal. Gandeste-te ca acei actori au facut acel lucru la ordinul sutelor si nu e ceva romantic.