| EffieStone a întrebat:

Ce surpriza as putea face iubitului meu de 14 februarie? funda la cea mai creativa idee

Răspuns Câştigător
| anonimus321 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa-i pregatesti o cina romantica cu mancarea care-i place lui si gatita de tine ( incerci chiar daca nu iese ) plus un colaj cu pozele voastra..il poti primi in camera unde-i pregatesti aceasta surpriza cu niste biletele pornind de la usa pe care-i poti scrie cuvinte frumoase, ce simti pentru el.La mine a mers si a ramas "masca". Succes si multa iubire!

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpără i un tv full hd

| Alexandru0007 a răspuns:

Poti sa ii gatesti tu ceva bun sau sa cumperi un tort pentru amandoi si niste sampanie

| neutrino a răspuns:

Surprizele mai depind si de varsta si de fondul pe care il ai. Apoi, tu esti cea care ar trebui sa-i stii gusturile si placerile.

| Bøøgey a răspuns:

Pui intrebarea pe un site si ai pretentia sa fie idei creative? Te-ai gandit macar un minut sa-ti storci creierasii si sa vii tu cu o idee, nu sa o cersesti?

| chazz a răspuns:

Pai ii cumperi un puzzle personalizat, cu poza de-a voastra si il duci unde ii place lui.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveTenis a răspuns:

Pai depinde.....ai putea sa ii sai un ursulet de plus sau o ciocolata sau o felicitare facuta de tine chiar daca nu e asa frumoasa el va aprecea ca ai facut-o pentru el! Dar ce gusturi are? Asa mi-ar fi mai usor sa iti raspund!

| Sticket a răspuns:

Toti mimam iubirea de Sfantul Valentin.

| IuseinLavinia a răspuns:

Duceti-va intr-o excursie mica la munte! :* Si pregateste-i o surpriza!

| EffieStone explică:

Vreau idei leagate de o actiune, o aventura. ceva creativ