| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca daca sunt timid si mai retras de felul meu (nu-mi place sa ies in oras, discoteci, cluburi, etc) o sa am vreodata o prietena?(ARgumentare)Mentionez ca am 15 ani jumate si imi place mai mult sportul big grinbig grinbig grinhappy Dau FUNDA+VOT

7 răspunsuri:
| IanRZR a răspuns:

Da o sa ai. O sa iti gaseti si tu o fata ca tine care sa fie mai retrasa. Cred ca ar fi bine sa iesi macar prin oras la vreun restaurant cu prietenii. Te inteleg pe partea de petrecutul noptilor in cluburi.

| Memecy a răspuns:

Depinde de tine tu iti faci viata cum vrei si o sa ai mai incolo alte anturaje stai sa dai de liceu happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu in club sau la discoteca vei gasi o fata pe placul tau, ci la o iesire in oras cu colegii, la o zi de nastere etc

| AnaLoveU a răspuns:

Sigur iti vei gasi o prietena...dar viitoarea ta prietena nu trebuie sa fie neaparat timida, poate fi o fata care te completeaza.Si legat de iesiri, fiecare cu preferintele lui, dar daca esti sportiv ai putea sa mai iesi putin, ca nu stica.
Sper ca am ajutat! tongue big grin

| Crucified a răspuns:

Eu cred ca o sa ai, fetele prefera baietii mai finuti si timizi.batting eyelashes

| NegativeCreep a răspuns:

În opinia mea ar trebui să ieşi în oraş cu prietenii, să încerci să comunici cu oamenii fără să te gândeşti ce vor zice despre tine şi fără frica că nu le va place de tine. În felul acesta vei cunoaşte şi o fată la fel ca tine care te va înţelege. Nu este un lucru aşa de rău să fii timid, dar totuşi ai de pierdut în viaţă din cauza asta. Baftă!

| Criss_Alexa_1997 a răspuns:

Sigur o sa ai, mie de ex imi place de un baiat timid. Si eu sunt timida, nu prea avem ce face!