| caNabiis a întrebat:

Credeti ca o fata care nu simte nimic pentru un baiat (doar relatie de prietenie, nu isi doreste nimic mai mult din motive necunoscute) poate ajunge sa simta ceva pentru el?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu viseaza in taina la un altul, da.
Dar nu inteleg de ce insisti sa bati la usi inchise si sa te chinui singur...problemele noastre de multe ori sunt provocate de ceilalti,dar cat de mari ajung sa fie,depinde numai de noi,asa ca nu transforma in problema ceva creat doar de mintea ta,nu de altcineva!
Desprinde-te si iesi in lume, lasa-te vazut, cunoscut, descoperit, ai toate sansele de partea ta!
Viata e ca un joc de poker cu cartile pe fata si tu te obligi singur sa astepti sa-ti vina asul castigator...cand,de fapt, ai o multime de alte sanse.

7 răspunsuri:
| EU19 a răspuns:

Da.Cel mai sincer raspuns.Dar trebuie sa faci si tu ceva sa-i atragi atentia daca zici ca nu simte nimic pentru tine.Incearca sa schimbi ceva la tine.Comportamemtul in preajma ei de exemplu.

| SorinTudor a răspuns:

Daca are iubit sau ii place de altcineva sansele sunt minime sa vrea ceva mai mult mai ales daca are o relatie cu altcineva de mai mult timp. Totusi ai putea sa incerci sa ii dai usor usor de inteles ca vrei o relatie cu ea happy
SUCCES

| cristimihailov a răspuns:

Scuza-ma, dar nu inteleg o chestie: de ce nu incerci cu o tipa care te vrea asa cum esti?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Da,daca castiga la loto sigur va simti the true love

| Waffen18 a răspuns:

NU

| Oana92 a răspuns:

Da, bineinteles ca poate sa ajunga sa simta ceva pentru el.