| Deliaa94 a întrebat:

.Credeti ca o persoana poate sa fie atata de indiferenta, in sensul sa nu te contacteze, sa nu te caute chiar daca ne-am lasat?!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ajungi si in stadiul ala dupa multe dezamagiri, la inceput e mai greu apoi te obisnuiesti sa reprimi chestia aia, desi da e posibil barbati fiind si orgolioși de fel

| OldSoul a răspuns:

Problema e la tine daca ai astfel de asteptari.

Unii pur si simplu au lucruri mai bune de facut decat sa stea dupa fostele, aia e, a trecut mai departe, impaca-te cu ideea si treci si tu peste.

| Deliaa94 explică (pentru OldSoul):

De impacat o sa ma impac cu ideea, doar ca pe moment ma marcat chestia asta in sensul ca nu ma asteptam ..totul mergea bine intre noi, in prezenta lui cand stateam era totul ok ..nu imi dadeam seama ca el s-ar fi racit.da poate erau cate chestii care probabil ii ziceam ca ultima luna asta mai exact in august de cand luase concediu, vazusem oarecare schimbare la el ..pana cand am prins eu initiativa si i-am spus, atunci sa eliberat si mi-a spus tot adevarul, ceea ce m-a deranjat mai mult a fost ca nu a fost sincer cu mine si de ce a mai vrut inca sa ma vad cu el?! Si cum poate o persoana sa fie chiar asa fara un pic de sentimente in care astea 2 sapt nici macar un mesaj nu mi-a dat, chiar nu am semnificat nimic pentru el? Adica nu stiu nu-mi dau seama cum il stiam el si cum s-a schimbat in ultima luna. Nici macar in amicitie nu a mai vrut sa vb pentru ca a spus ca-mi fac rau singura, deci m-a lasat fara cuvinte toata situatia asta. Asa am perferat mai bine sa-l blochez de sapt trecuta de cand tot eu l-am cautat.

| OldSoul a răspuns (pentru Deliaa94):

Poate nici nu a avut mari sentimente pentru tine. A fost o simpla atractie care a disparut si asta este, s-a incheiat povestea.
Nu pot cunoaste un om indiferent cat timp ti-ai petrece alaturi cu el, poti doar sa-ti dai cu presupusul, daca stie sa se controleze, e greu de anticipat miscarile lui.

Pur si simplu exista persoane care nu se ataseaza.

| Sarina a răspuns:

Da se poate daca nu mai simte nimic pentru tine e normal sa se comporte asa