| BaiatulAnomin4094 a întrebat:

Cum convingi o fata sa faca Sex cu tine? Aici vorbind de fete delala care se lasa nu cele care te iubesc si le imbratisezi si ai o relatie cu ele. Cum ar trebuie sa reactionezi? Ce pasi trebuie sa urmez?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Singura metoda de convingere este aceea de a le demonstra ca ai cu ce! Acele fete au pretentiile lor!

| h3r a răspuns:

Ești virgin și vrei să mergi la dame pe datorie, este?laughing

| 7639781254 a răspuns (pentru h3r):

La asta ma gandisem si eu...laughinglaughing

| h3r a răspuns (pentru 7639781254):

L-am prins!winking

| BaiatulAnomin4094 explică (pentru h3r):

laughing

| Ionut19CT a răspuns:

Toate fac oral ma. Mai devreme sau mai tarziu cedeaza. Trebuie doar sa stii sa le prostestiwinking

| Moora123 a răspuns:

Sexul sau dorinta de a face sex este un efect, un efect al unei cauze.

Care este cauza? Ca este excitata, ca te place, ca simte nevoia, etc.

Nu poti convinge pe cineva sa faca nimic. Trebuie sa vrea asta si de obicei dorinta asta vine daca exista anumite conditii existente in loc.

| MariaLOL a răspuns:

Pai initial ar grebui sa aflati detalii unul despre celalalt, sa va cunoasteti. Si nu poti sa o convingi, totul vine de la sine. In orice caz, incearca sa faci sex protejat.