| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa ai relatie?

7 răspunsuri:
| stop99 a răspuns:

E misto

| Ştefania1989 a răspuns:

Este foarte bine stii ca cineva este acolo mereu pentru tine si te asculta?

| Violleta2022 a răspuns:

Relatie de cumetrie... sau relatie de colegialitate laughing
La ce fel de relatie te referi?

| OrdanKarris a răspuns:

E naspa. Relatie inseamna sa fii la dispozitia ei tot timpul, sa ii raspunzi la telefon cand are ea chef, sa-i raspunzi la mesaje cand are chef, s-o tolerezi cand e pe ciclu cu toate toanele ei, naspa.

| SG1995 a răspuns:

Fți numai dai laba.

| SG1995 a răspuns:

Transmiteți dudui Donna că nu e evidentă categoria "Dragoste&Sex"?

| Andreeush a răspuns:

Depinde la ce fel de relatie te referi.