| adita99922 a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa daca eu ma inteleg bine cu ea dar place pe altu? Eu am intrebat-o de multe ori daca vrea sa stea cu mine dar a zis ca nu! Cum as putea sa fac? Am 10 ani!

3 răspunsuri:
| AdelaElena20 a răspuns:

Ai ajuns si tu la vb aia Esti mic, Nu stii nimic!
Mai baietel, sfatul meu e sa nu presezi prea mult fetiza aia, ca o sa rada de tine! Laso in pace, ai sa cresti tu mai mare si ai sa ai o gramada de gagici!

| oOoRubyoOo a răspuns:

In ce hal se ajunge...la 10 ani...
In curand o sa fie cam tarziu la 7-8 ani sa faci sex, o sa rada lumea de tine

| chocolate3755 a răspuns:

Intelegi,pe fete nu prea le intereseaza baietii la virsta asta, si chiar daca da se uita la baieti mai mari.si un sfat din partea mea,lasa dragostea la virste asa de fragede, ai toata viata inainte, savureazati copilaria cit o mai ai!