| sssssAndrassss a întrebat:

Cum imi dau seama ca unui baiat ii place de mine? Cum pot sa fac un baiat sa se indragosteasca (sa ma placa) de mine?

5 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Draguta, uite cum sta treaba. Nu il poti face sa te placa. Pur si simplu nu! Biologic este imposibil datorita hormonilor care pot fii pe alta frecventa decat cea potrivita pentru tine. Daca totusi vrei sa aflii daca te place petrece timp cu el si observa-i comportamentul. DE OBICEI NOI BAIETII SUNTEM IGNORANTI CU FETELE PE CARE LE PLACEM, de fapt cu toate fetele.

| neutrino a răspuns:

Un baiat care te cunoaste, poate sa te placa sau nu. Daca nu te place, nu ai ce mai face. Daca te place, atunci trebuie sa accepti ca el sa te curteze. Daca este capabil, o va face, daca nu, nu, si trebuie sa mai astepti sa se mai maturizeze.

| Missmiriam a răspuns:

Depide de ce fel de baiat iti place. Daca iti place de unul sportiv inceraca sa fii cat mai sportiva! Dar cel mai bine fii tu insati

| ubox7007 a răspuns:

Pff, daca se uita la ceas doar pentru ca tu esti in directia ceasului, in clasa, e indragostit. Daca e mai timid sau mult mai reactiv langa tine s-ar putea sa te placa.

| varcolaccc a răspuns:

Nu poti sa faci sa se indragosteasca de tine. Asta vine de la sine. Nici daca ai arata ca Angelina nu s-ar îndrăgosti ar fi doar o aventura. Iar la datul seama, pai te caută, vorbește cu tine te privește altfel se comporta altfel cu tine. Iti dai seama fara sa vrei daca te place sau nu.