| ღAnonimaღ a întrebat:

Cum imi pot da seama daca prietenul meu ma iubeste cu adevarat si ce subiecte de conversatie as putea dezvolta cu un baiat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna
draga mea, fiecare iubeste in felul lui.niciodata nu vei gasi 2 oameni care sa aiba aceeasi definitie a iubirii si asta pentru ca dragostea nu se invata de nicaieri, drept pentru care nu iti pot spune cu exactitate ce trebuie sa faci ca sa simti daca el te iubeste cu adevrat sau nu.
insa, cred ca asta trebuie sa simti din felul in carea te magaie, felul in care iti vorbeste, felul in care are grija de tine.dar esentialul ca intre 2 oameni sa existe cu adevarat sentimente de felul acesta este increderea in tine, in el, in voi, iar data tu iti pui intrebarea aceasta inseamna ca poate o urma de neincredere totusi exista.
iar cat despre subiectele despre care sa vorbiti...eu cred ca nu ar trebui sa.ti fie teama sa spui nimic.adica spune exact ceea ce gandesti exact in momentul in care gandesti asta, nu trebuie sa.ti fie frica ca poate lui nu.i place subiectul adus in discutie de catre tine, pentru ca daca te iubeste, de dragul tau nu va fi deranjat de nimic, si iata un alt mod prin care sa.ti dai seama daca te iubeste sau nu...
sper sa.ti fi foat de ajutor scumpa mea si sa fi inteles intocamai ce am vrut sa.ti transmit.iti doresc din tot sufletul sa ai parte de multa fericire si iubirea asta devarata despre care vorbesti.mult succes!
pupici!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Cand te va iubi sigur iti vei da seama. Daca nu aveti subiecte de discutat inseamna ca intre voi nu e numic in afara de atractie fizica.