| Freky229 a întrebat:

Cum pot cuceri o fata care e cu mine in clasa? In ultimul timp eu vorbesc foarte mult cu ea,i-am dat like-uri pe facebook la pozele ei, dar mi-a dat si ea..Eu i-as spune ca o iubesc pe facebook sau la scoala, dar nu pot deoarece cred ca se va supara...Ce sa fac?
Funda.

6 răspunsuri:
| fgmijpb a răspuns:

De unde stii ca se supara? Si plus, nu-i zice ca o iubesti, stai prin preajma ei, da-te la ea, depinde de cum e ea ca persoana.

| justfreelove a răspuns:

Wow... Nu cred ca s-ar supara ..ba din potriva, cred ca s-ar amuza copios pe seama ta. Sunt sigur ca nu esti primul care dupa ce s-a masturbat de 2-3 ori in baie cu gandu la o fata, a vazut lumina si s-a declarat indragostit. Serios? Ti-a dat like pe facebook si tu consideri asta declaratie de dragoste? si PS: sentimentele se arata nu se spun.
Invit-o la un suc, la un film si daca se simte bine in compania ta, cuvintele vor fi complet inutile.

| neutrino a răspuns:

Cine nu risca, nu poate castiga! Fii barbatel si spune-i tot oful tau!

| Augusta77 a răspuns:

In nici un caz te iubesc, incerca sa comunici mai mult cu ea, apropie-te cumva. succes)

| melisssza a răspuns:

Eu zic ca nu se va supara, caci tu esti sincer.Dar eu cted ca ar trebui sa-i zici pentru ca nu ai ce pierde. Bafta!

| grab a răspuns:

Spune-i mai mascat asa. cumpara bilete la un teatru de sentiment si invit-o. nu o sa te refuze. de acolo o plimbare, o floare samd. fii curajos, nu ai ce pierde facand asta. dar daca stai si te impacientezi fara sa actionezi, sigur pierzi o posibila relatie cat si incredere in fortele proprii. happy