| Mario_Spiridon_1970 a întrebat:

Cum pot să fac ca o fată de 15 să se îndrăgostească de mine...sincer mă simpatizează si mă place ca prieten. Ce aş putea face?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu cum ai putea s o faci sa se indragosteasca de tine atata timp cat ea nu te vede mai mult decat ca pe un amic. Nu exista o tehnica anume care sa faca pe cineva sa te iubeasca peste noapte. Ori te place ori nu. In cazul fericit sa zicem ca in timp sa realizeze ca insemni mai mult pentru ea decat crede in prezent. Poarta te frumos cu ea in continuare si da i subtil de inteles ca iti place mult de ea. Vezi daca ea iti raspunde la sentimente. Chiar daca raspunsul e negativ ar fi pacat sa se distruga o frumoasa prietenie din cauza asta.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ii spui ca-i faci abonament pe Germania cu prima luna gratuita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba poti face.

| Romanul86 a răspuns:

Împrietenește-te cu ea apoi după un timp invit-o la o plimbare. Nu-i spune că o placi direct că o să te respingă ci fă-o să înteleagă asta. Fă-i complimente.