| RoByTzU_3995 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu prietena mea? Tin foarte mult la ea. Ea s-a despartit de mine dintr-un motiv banal. Ce-l mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| Lore2good a răspuns:

Buna.Daca ai putea sa ne spui si motivul cred ca ti-am fi de mai mare ajutorhappy

| RoByTzU_3995 explică:

Poi eu i-am dat o palma ca eram beat...stiu nu e firesc dar nu mai stiu de ce i-am dat palma aia. Si a aflat frates`o si de atunci n-o mai lasa cu mine. Si ea tine la mine oarecum.