| 69AnonimuS69 a întrebat:

.. Cum pot sa scap de golul din piept. Stiti voi de vorbiti cu o fata de ceva timp, o invitati la un film si nu accepta si apoi, a 2-a zi pune pe cineva sa-ti transmita ca are iubit. Pur si simplu ma simt ciudat si doare, dar nu stiu cum sa fac sa treaca... Nu o pot scoate din cap deloc. Iar cand ma gandesc cum ar fi fost daca ar fi iesit bine cum ma asteptam simt golul in piept mai tare. Ce ma fac? Nici nu stiu cu cine pot vorbi despre asta!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Izoleaza-te putin si relaxeaza-te, o sa treaca. Accepta ca nu te vrea, deci n-ar fi fost ok daca ati fi continuat, te simteai in plus si era mai nasol. O sa-ti iasa din minte si o sa cauti alte fete, cu cat trece mai mult timp cu atat o sa-ti fie mai bine. Eu unul cand aveam starile astea preferam sa ma bag cu nasul in munca, sa uit pentru o vreme, gaseam satisfactii in alte lucruri apoi incepeam sa ies din nou cu prietenii si lucrurile reveneau la normal.