| alexsil05 a întrebat:

cum poti afla daca o fata te place, dar ea nu recunoaste?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

E simplu!
Într-o zi când te întâlneşti cu ea, spune-i (nu imediat, mai vorbiţi, mai depanați amintiri, şi la urmă îi spui)
Am vorbit cu o rudă şi mi-a propus să continui şcoala acolo! (Un județ anume. Nu contează)
Pe tine te interesează reacţia ei, dacă vezi clar că nu prea îi pasă, e clar! -nu dă două cepe pe tine, dacă cere multe amănunte şi se vede că e supărată sau iritatã, atunci şti că tine la tine, dar nu vrea să îţi arate.
Succes. Funda?

| alexsil05 explică (pentru mudokins78):

De exemplu, daca ii scriu ca am patit ceva, si imi scrie de exemplu "ce ai patit?'' si daca ii scriu ce am patit scrie ori "Aham" ori "Mda.". Ma place si nu recunoaste?

| mudokins78 a răspuns (pentru alexsil05):

Nu face treaba asta, că nu e bine!
Pe tine te interesează să o vezi pe viu cum se comportă!
Nu prin telefon.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O supui la cazne. Sau o interoghezi pana cedeaza psihic. Sunt doar 2 dintre multe alte posibilitati dea o "forta" sa recunoasca ceea ce doresti tu sa afli. Va fi chiar foarte simplu sa afli cate ceva chiar si in plus, daca ai o imaginatie mai bogata de atat. laughing

| Sofer a răspuns:

Multe semne. Ii observi gesturile ei si cum se comporta cand esti in preajma ei.