| Edisor27 a întrebat:

Salut TPU! Cum poti sa te ''bagi o seama'' cu o fata in online pe care nu o cunosti?

Răspuns Câştigător
| Andreei8888888 a răspuns:

Încerci sa NU o abordezi cu replici simple, de exemplu: "Buna", "Ce faci?" sau "Te-am văzut ieri pe stradă și credeam ca ești o zînă" sau diverse replici care nu te duc nicaieri, decat într-o mare dezamăgire. Te poti lega de trăsăturile ei fizice, cum se îmbracă, etc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trimiti mesaj

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ii dai like si intri in conversatie, ii spui ce poze faine are, etc.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce? Ti-e dor sa pierzi timp inutil?

| LoveSleep a răspuns:

"Zi-mi și mie cât mai e kg de carne tocata ca vreau sa fac musaca".

| Iunicu a răspuns:

Spune-i că nu îți place să discuți cu persoane necunoscute.
Poate vrea să faceți cunoștință.
Pe urmă vedeți voi!

| fboygoat a răspuns:

Bagi seama in ea happy