| Axel22 a întrebat:

Cum sa atrag pentru inceput atentia unei fete? Mi se pare ciudat adica sa ma duc pur si simplu sa vb cu ea, ce sa fac, sa ma ciocnesc de ea "din greseala"? si dupa ai ce sa fac dupa ce trec cateva zile, ii am id de fb, ce sa discut cu ea pe fb? Ca cred ca o sa ma intrebe : "CN ESTI?"

Ce subiect imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| NotToday a răspuns:

Fii tu insuti. Pur si simplu, mergi la ea, o saluti, te prezinti, ii spui ca ti-ar face mare placere sa o cunosti mai bine si ca ai vrea sa iesi la o plimbare/suc cu ea. Ideea principala e sa fii relaxat, cu zambetul pe buze...
http://www.youtube.com/watch?v=PJpwELzs8hg
Poate te ajuta cu ceva :)

| Axel22 explică (pentru NotToday):

Deci omule! Linkul ala e super! Mi-a dat putin curaj big grin O sa-mi fac curaj! Si mi-a dat si fericirea in creier big grinDD

Si faza cu ochii frumosi?happy Chiar va merge is sigur!big grinDD

Mie mi-a mai zis o fata ca am ochi frumosi dar eu m-am balbait big grin (pentru fata aia nu simteam nici o scanteie )

| NotToday a răspuns (pentru Axel22):

Bun. Incearca sa nu te mai balbai data viitoare laughing

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

NotToday ti-a lasat un link foarte bun. Da, poti sa faci ceea ce fac baietii din filmuletul respectiv si chiar iti recomand asta, insa mai sunt cateva chestii pe care trebuie sa le iei in considerare.

Cand te duci la ea NU trebuie sa fii timid sau sa ii arati ca nu ai incredere in tine. Trebuie sa fii curajos, sa ii arati ca stii ceea ce vrei si ca esti capabil sa iei ceea ce vrei (in cazul asta, ea). Fii puternic, privirea sus, cand vorbesti cu ea priveste-o doar in ochi si NU o privi putin in ochi si apoi sa te uiti in alta parte. Priveste-o continu in ochi si zambeste-i. Cam asta este calea cea mai scurta.

Be smart and have fun.winking

| Axel22 explică (pentru LeontinAndrei):

Multumesc, chiar am prins incredere pe mine big grin

| Axel22 explică (pentru LeontinAndrei):

Si inca ceva, e in regula daca folosesc metoda aia si am 12 ani? Si fata la fel.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru Axel22):

La varsta aia nu am nici cea mai vaga idee, insa asta este metoda pe care o folosesc eu alaturi de alte cateva sute de baieti/barbati si merge in peste 90% din cazuri. Nu vad de ce nu ar merge si la tine...

| Danysan a răspuns:

Vezi ca realitatea e diferita :de cate ori suntem siguri de ceva si ne inselam? NU cred ca ai nevoie de un link ci de un pic de Curaj.Vb cu ea despre pasiunile si visele ei :-P.

| Axel22 explică:

Doar inca o problema happy

Nu mai am rabdare pana luni laughing)