| Rabella4you a întrebat:

Cum sa imi dau seama ca baiatul pe care il plac ii place de mine.Cand am ajuns odata la scoala si m-am pus in banca el se tot uita la mine si in ora de dirigentie lafel.Tot timpul imi trimite mesaje pe mess si pe facebook dar el i-a spus unei fete ca ii place putin de ea.El este dragut,slabut, ochi albastri si parul de culoare satena.Cum sa imi dau seama? Funda raspunsului castigator:*

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Este posibil ca respectivul sa va placa pe amandoua si nu stie pe cine alege. asa ca raspunde-i cu aceeasi moneda(doar daca iti place si tie de el): uite-te la el, zambeste-i...intr-un cuvant arata-te interesat de el. asa este posibil sa te caute. mai vezi ce face... daca intra mai mereu in vorb cu tine, se uita insistent la tine, face lucruri zgomotoase apoi se uita in directia ta sa vada daca l-ai observat sau nu, spune glume de fata cu tine, atunci inseamna ca se poate sa te palca.

3 răspunsuri:
| OCTAVY a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti direct, fara emotii sau frica.big grin
Succes:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca avea ochii caprui puteam sa-ti spun exact.
Totusi, sa-i spui sa scoata limba si sa zica "aaaa"... daca iese un a curat inseamna ca te va cere de sotie, daca iese ceva mai ragusit si inecat inseamna ca vrea numai si numai sex si nu stie cum sa faca sa puna labutza pe tine. Stii ca "aaaaa"-ul e direct conectat de partea creierului care-i controleaza erectia, prin somn, si n-are cum sa-si dea seama de testul tau smecherwinking. Mult succes!

| Rabella4you explică:

Am uitat sa mentionez ca el nu a vorbit niciodata cu mine sau eu cu el(decat pe facebook si pe mess)