| Ramona59 a întrebat:

big hug Am nevoie de ajutor.Acum 2 saptamana eu si pr meu ne-am despartit.Eu nu am vrut dar nah, inca il mai iubesc.De curand a fost ziua lui la care eu nu am vrut sa merg pentru ca nu am vrut sa mai sufar. Dar, am mers, pentru ca a spus ca vrea ca eu sa fiu prezenta acolo pentru ca tine la mine numa eu nu vad.In fine, am mers, ne-am sarutat toata noaptea, dar a doua zi mi-a spus ca un pr de`a lui i`a spus ca macar in noaptea aia sa aiba grija de mine, si asa a facut. i-am spus sa`mi zica o data pe fata cum sta treaba cu noi, si mi-a spus ca tine la mine dar in acelasi moment prefera libertatea. i-am spus ca mai bine renunt la el, si el a zis ca ii mai bine asa. Dar, de atunci imi zice pisi, ma intreaba daca il mai iubesc, chestii din astea.Sincer,nu-l mai inteleg. Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| IloveME a răspuns:

Aratate indiferenta la intrebarile lui! rasp cu misto.adica ma mai iubesti? da, la fel ca inainte de-a t cunoaste.banuiesc ca sti sa dai replici la intrebarile lui aiurea.
asa isi va da seama, ca nu e totul pentru tine si daca nu t mai place t va lasa in pace, dar daca insemni ceva pentru el s va oftica.aici doar u sti cum va reactziona.u ai facut sa fie bine, acu e randul lui!