| Ramona59 a întrebat:

big hug Am nevoie de ajutor.Acum 2 saptamana eu si pr meu ne-am despartit.Eu nu am vrut dar nah, inca il mai iubesc.De curand a fost ziua lui la care eu nu am vrut sa merg pentru ca nu am vrut sa mai sufar. Dar, am mers, pentru ca a spus ca vrea ca eu sa fiu prezenta acolo pentru ca tine la mine numa eu nu vad.In fine, am mers, ne-am sarutat toata noaptea, dar a doua zi mi-a spus ca un pr de`a lui i`a spus ca macar in noaptea aia sa aiba grija de mine, si asa a facut. i-am spus sa`mi zica o data pe fata cum sta treaba cu noi, si mi-a spus ca tine la mine dar in acelasi moment prefera libertatea. i-am spus ca mai bine renunt la el, si el a zis ca ii mai bine asa. Dar, de atunci imi zice pisi, ma intreaba daca il mai iubesc, chestii din astea.Sincer,nu-l mai inteleg. Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mda...e clar. Vrea libertate, insa, in celasi timp. vrea sa fie si cineva care tine la el si ii da atentie. Iti spune "pisi" si te intreaba daca il mai iubesti pentru ca ii este teama ca nu ii mai dai atentie. Vrea sa fi pentru el doar atunci cand are chef, si chiar daca nu mai este cu tine stie ca oricand poate veni la tine si poate vb cu tine pentru ca il iubesti.
Sfatul meu este sa o termini cu el de tot, sa iti vezi de viata ta, iar el sa ramana cu libertatea sa. Imi pare rau, dar doar se joaca cu tine, cu sentimentele tale. Nu merita iubirea ta.

| blaxy a răspuns:

Daca vrea libertate oferaio.pentru ca odata ce te vei inpaka cu el povestea se va repeta.

| BellyGiggling a răspuns:

Buna Ramona!
Eu zic sa nu il mai bagi in seama
Pune-l pe invizibil si apoi dupa mai multe zile il pui din nou pe vizibil.
Vezi cum reactioneaza cum vorbeste.
Spune-i ca stai cu altcineva si sa vezi ce atitudine ia. Daca ii pasa pe bune sau doar se prosteste
Stiu ca poate suna urat ce iti spun si o sa imi dai vot stupid dar poate ii place sa se joace cu tine.
Stii bine cum sunt baietii
Sunt sigura ca multi vor sa stea cu tine si sunt multi baieti foarte de treaba mai ales daca si tu sti cum sa te comporti!
Din cate am inteles tu ai incercat in aceasta relatie dar daca el nu vrea sa fie serios.
Sanse sa stii ca mai exista dar nu stiu cat de pure din partea lui mai intelegi?
Sper ca ti-a fost de folos parerea mea!:*
Succes cu prietenul tau >big grin

| andr33a_2690 a răspuns:

Eu zic ca nu mai exista sanse de o relatie si ca e mai bine sa il uiti.

| Ramona59 explică:

Am stat o saptamana fara net, timp in care nu am vorbit cu el deloc. Dupa vreo 4 zile o disperat ca o crezut ca i-am dat ignorelaughingsi ma tot intreba pe facebook, la scoala daca i-am dat ig.

| Ramona59 explică:

Nuhappy

| Silviutza_2541 a răspuns:

Scz de intrebare...dar tu nu cumva esti la scoala 29? prietena foarte buna cu o fata pe nume Bucur Diana Georgiana? imi pari cunoscuta dupa poza si numebig grin