| eevvaa a întrebat:

daca ai avut un contact sexual neprotejat si el n-a dat drumul in tine poti ramine insarcinata?

Răspuns Câştigător
| deeeeea1 a răspuns:

Da exista riscul de a ramane insarcinata..Lichidul seminal contine spermatozoizi si se elimina oricum, nu este un procent prea mare de a ramane insarcinata, dar problema mai este si daca erai sau nu in perioada fertila

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime

| poesia a răspuns:

Intrebarea asta e pusa de milioane de ori pe tot internetul, chiar nu puteai gasi un raspuns, a trebuit sa intrebi din nou?

| aisha01eu a răspuns:

Esti absolut sigura ca nu si-a dat drumul in tine (nici macar o picatura)? Si a ejaculat inainte de contactul respectiv? (pentru ca pot ramane spermatozoizi pe canal). Data viitoare fa-o protejat pentru a nu mai sta cu grija. Toate bune!

| ph3112 a răspuns:

Daca iti pica in buric dalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| fazalunga a răspuns:

Depinde de baiat daca sufera de ejaculari precoce sau nu. daca nu sufera si este atent, nu se intampla nimic. eu nu folosesc prezervativ cu iubita mea si nici ea nu ia anticonceptionale.sunt cu ea de 1 an de zile si nu s-a intamplat nimic pana acum happy

| Creattzaa a răspuns:

Nu

| Jacky_Dan_1980 a răspuns:

Nu ara cum, poate 1 la mie