| anonimualablanao a întrebat:

Daca am facut sex anal fara protectie, iar eu nu am ejaculat in ea, exista sanse de sarcina?
Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se intampla ceva in cazul prezentat in intrebare ''ca fara ejaculare, sa se scurga sperma in vagin.'' poate fi NUMAI/DOAR 0 (zero). Fara ejaculare inseamna de fapt ca : NU EXISTA SPERMA si in acest caz NU ARE CE SA SE SCURGA. laughing nici intre buci si cu atat mai putin in zona vulvei sau ....in vagin.

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sti ce ar fi foarte ok? Sa citesti niste carti de anatomie si reproducere, daca nu, poti sa te uiti pe internet de cum se fac copii si cand inveti atunci sa intreti relatii intime.
Nu are cum sa ramana gravida de la sexul anal, indiferent ca ejaculezi acolo sau nu.

| SG1995 a răspuns (pentru Freya1):

Eventual și despre contracepție și măsuri de prevenție a BTS.

| SG1995 a răspuns:

Anal și sarcină? Moor! laughing

| Elena9328 a răspuns:

Nu

| wpetterssone a răspuns:

Dacă e sex anal, este făcut în rect, care nu are legătură cu vaginul. Nu rămâne însărcinată dacă ți-ai introdus penisul în dosul fetei (zona pe unde iese defecația).

| Doja a răspuns:

Nu exista sanse de sarcina, dar ai bagat niste milioane de spermatozoizi in namol. Sunt foarte confuzi. Gandeste-te la sufletul lor

| Bernardus a răspuns:

Da, e sarcina garantat. O sa iasa un bebe maro. Cred ca o sa fi un tata bun, adica aveti amandoi acelasi potential intelectual.

| Anabela777 a răspuns:

Da' ce ma, copilul iese pe fund?

| PandaGirl78 a răspuns:

Nu, anal nu, vaginal da.

| anonimualablanao explică:

Voiam de fapt sa intreb care sunt sansele, ca fara ejaculare, sa se scurga sperma in vagin.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonimualablanao):

Am impresia ca tu ai inteles gresit raspunsul dat de radio Ereval la intrebarea pusa: Daca poate sa ramana o fata gravida de la distanta, la care i s-a raspuns ca da, cu conditia ca distanta sa fie mai mica decat lungimea penisului. Cel care a raspuns nu se referea la sexul anal si nici macar sex fara ejaculare.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonimualablanao):

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se intampla ceva in cazul prezentat in intrebare ''ca fara ejaculare, sa se scurga sperma in vagin.'' poate fi NUMAI/DOAR 0 (zero). Fara ejaculare inseamna de fapt ca : NU EXISTA SPERMA si in acest caz NU ARE CE SA SE SCURGA. laughing nici intre buci si cu atat mai putin in zona vulvei sau ....in vagin.