| NoNameX2 a întrebat:

daca fac sex anal cu prietena si ejaculez in ea poate sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Nu ramane gravida in urma sexului anal, chiar daca ejaculezi acolo, asa ca stai linistit.Bafta!

9 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu! niciodata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Te chinui degeaba Călin... Nu ai cu cine...
On Topic: Prietene sexul anal nu este pentru mucoși! La fel și orice alt tip de sex. După 18 ani poți experimenta sexul vaginal, mai târziu sexul oral dacă chiar îți dorești și abia după dacă ai o parteneră stabilă și tot odată una care să își dorească să facă asta cu tine, vei face sex anal.
Așa că pune mâna pe carte învață că ai timp destul pentru sex.

| bursuc001 a răspuns (pentru Azµre):

Ce să-i faci, măi Teo - "încercarea moarte n-are"!

Cine VREA să înveţe câte ceva, o va face!

Totuşi, după părerea mea, dacă există MĂCAR un user/zi care îmi urmează sfaturile şi este mulţumit de răspunsul pe care i l-am dat, atunci consider că MERITĂ efortul pe care-l fac zilnicwinking
Înseamnă că reuşim să-i AJUTĂM, chiar dacă nu în "ritmul" dorit de noi.

O zi frumoasă.

| NoNameX2 explică (pentru Azµre):

Am 17 ani Azqure app 18 big grin

| Azµre a răspuns (pentru NoNameX2):

și oricum nu ești pregătit pentru așa ceva... nu știi cu ce se mănâncă nu ai idee de anatomia anusului!

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai bine fara.Sexul in general si cel oral NU este recomandat decat la majorat.

| Dariusuu a răspuns:

Imposibil.

Dar chiar vrei sex anal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ramane gravida.
o sa iasa un copil maro, urat mirositor.