| Anton6738 a întrebat:

Salut TPU, dacă fac sex cu o fata neprotejat si nu imi dau drumul in ea poate sa rămână gravidă?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, asa au facut bunicii mei 4 copii in 13 ani, altfel faceau mai multi.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, bineinteles ca se poti sa lasi o fata insarcinta, daca ai sex neprotejat.
Mai poti sa iei si toate bolile sexuale pe care le are ea.
Dar de ce ai vrea sa faci sex neprotejat?
Cand un prerevativ costa cat o guma de mestecat si nu-ti da nici un stres, protejandu-te total.

| CIaudiu a răspuns:

Nu asculta de cei trei de mai sus. Habar n-au sa raspunda la subiect intrebarii tale si cu siguranta vei intelege altceva.
Raspunsul este NU! Nu poate sa ramana insarcinata daca nu ejaculezi in vaginul ei. Pana la urma asta e rolul spermei. Cum vrei sa te inmultesti fara sperma? Doar religiosii spun ca se poate fara, prin puterea lui Dumnezeu, dar nu trebuie sa asculti de niste pierduti in spatiu care habar n-au pe ce lume traiesc.

| Silwian a răspuns:

NU Neaparat! Depinde de multe chestii! Dar nu te gandi doar la o eventuala sarcina! Mai gandeste ca poti capata si o banala boala!laughing))