| BoGdAneluL17 a întrebat:

SAlut TPU! Daca introduc un deget in vagin, pot sa vad daca fata respectiva mai e virgina sau nu? adica imi dau seama?

8 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Nu mai are ce sa le mai treaca unora prin minte!laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poatewinking

Sau, poţi s-o DEZVIRGINEZI chiar în acel moment, cu degetul rolling on the floor
Ceea ce ar fi mai NASOL!

Deci, NU îţi recomand să faci asta!

Cel mult, dacă vrei neapărat, poţi să te UIŢI dacă himenul este intact, în timpul preludiului ( când îi faci sex oral )...

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Păi dacă faci asta, rezultatul cu siguranță o să fie : nu mai e virgină. Înțelegi? Ție ți-ar plăcea ca un libidinos să-ți controleze anusul?

| Alcyon a răspuns:

Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poti sa-ti dai seama astfel. Doar nu este inchis etans.

| Vi003 a răspuns:

Si ea te lasa sa-i faci asta? Pune-ti mai bine degetele pe o cutie de bomboane, fa-i-o cadou, cunoaste-o mai bine, nu te comporta ca un veterinar care are in fata lui o vaca gestanta.

| Keith a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama bagand degetul.Baga-i penisul si atunci iti vei da seama, sau intreab-o pur si simplu pe ea daca mai este sau nu virgina, asta daca ai incredere in ea.Bafta!

| AlisPretty a răspuns:

Nu cred ca poti sa iti dai seama