| EdyEdyson a întrebat:

daca lu prietena ta ii transpira palmele si nu ii e cald, inseamna ca se simte bine (stiti la ce ma refer) Funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Prietena ta sufera de afectiunea numita transpiratie excesiva. laughing In cazul in care ai impresia ca "se simte bine" va trebui sa o cauti in alta parte a corpului ca sa iti dai seama daca s-a umezit sau nu.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca are emotii, ca e ingrijorata, speriata, ca faci ceva care nu e in regula (poate nu e locul potrivit sau momentul potrivit).

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Posibil sa fie agitata/emotionata etc.ori.
http://www.ele.ro/......estul-4850
O seara buna:)

| Mussette a răspuns:

Din cauza sentimentelor.

| 7octombrie a răspuns:

Inseamna ca poate avea niste probleme de sanatate.