| Alex008 a întrebat:

Daca o fata imi cere sa ii dau panglica,glumeste cu mine, vine in pauze si vorbeste cu mine si pe mess punem tot felul de emoticoane gen :* unul la altul...aa si mi-a zis ca sunt si dragut...care sunt sansele?

5 răspunsuri:
| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Cam de 99, 9% sa fiti impreuna pentru ca ea te placehappy

| neutrino a răspuns:

Sanse la ce? Invit-o la un suc, ai sanse sa accepte.

| syd a răspuns:

50%, deoarece poate fi doar de treaba. Mi-a placut de o fata acu' 2 ani si si noi vorbeam cu

| RoxanaCC a răspuns:

Poate sa fie doar un flirt nevinovat, adica sa nu aiba nici cel mai mic gand ca voi sa fiti impreuna sau poate chiar asteapta sa o inviti in oras. Deci daca nu risti-nu castigi! Invit-o undeva (in oras-la cafenea, la film, la o prajitura) nu la tine acasa big grin

| Azµre a răspuns:

50-50 nu ai de unde să știi ce vrea!