| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt cu iubita mea pe strada si se uita un baiat la ea insistent si la fundul ei si vede ca lam vazut si tot continua cum ar trebui sa reactionez? Daca ar trebui sa ma iau de el si e dublu fata de mine? Ce as putea sa fac? happy

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

De ce sa te iei cu el? Ca s-a uitat la ea? Si ce daca? Asa prostie mi se pare chestie asta. Eu in locul tau as fi mandru, m-as simti bine ca el se uita inseamna ca are la ce, dar cu atat ramane cu uitatul iar fata e a ta.

| Hakuouki a răspuns (pentru BiuL):

Zici tu zici ca el ramane cu holbatul, dar nu v-ati gandit ce fel de fata e...ca cine stie cum tipul care se holbeaza ajunge la fundul ei si Anonimul nostru ramane cu ochii in soare. Don, eu zic sa te bucuri de ea si sa fii mandru ca e langa tine momentan, nu te lua la cearta, ca nu are rost, chiar e o prostie, ii poti tine tu mainile pe fund si nu mai vad restul nimic.

| bogz a răspuns:

Ia-ti un briceag si cand nu e atent inteapa-l in spate.

| AdyAdeluş a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, ar trebui sa te bucuri ca se uita dupa ea. Inseamna ca e frumoasa, de ce sa nu se uite? Lasa-i macar sa ramana cu o amintire frumoasa in cap. Tu o poti vedea in fiecare zi, dar ceilalti...n-au norocul tau. Stai calm si nu baga in seama. happy

| neutrino a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri ca ai o asemenea frumusete langa tine.

| vocea a răspuns:

Pai cel mai bine este sa il ignori, asta ajuta cel mai mult nu are rost sa va certati mai ales pentru o fata, ca poate mai tazriu nu vei mai fi cu ea si te-ai pus rau cu el, sigur daca el vine la tine da dar daca nu ti-a zis nimic nu e nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa ii spui: Amice uitate bine ca doar cu privirea o sa ramai, poate toata viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zâmbește la el să-i faci în ciudă laughing. Eu asta aș face, gen: Uite ce am eu și tu nu ai :p. O să fii malefic făcând asta laughing)).
Fii mândru cu ce ai lângă tine, nu are rost să te dai mare-n figuri, decât dacă se ia el de ea, sau de tine, în mod fizic. Și dacă fluieră după ea, nu are rost să-i bagi în seamă, îs doar niște cocalari.

| UnDezaxat a răspuns:

Ar trebui sa mai cresti putin inainte sa-ti faci o relatie.

| methodmen a răspuns:

E bine ca se uita, inseamna ca ai ceva frumos linga tine.

| Nadiiii a răspuns:

Nu te lua de el, ar trebui sa te mandresti cu iubita ta si sa le faci in ciuda mai ales ca ei o sa ramana cu privitulwinking

| RaDuk a răspuns:

Nu te iei de ei prietene, lasa-i ca ei sunt niste cocalari care vor ramane decat cu holbatul, ea e a ta. Bafta!