| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi. Vreau sa nu mai fiu timid si sa am mai mult tupeu cu fetele.Doar cand beau am mai mult curaj in rest imi este rusinelaughing sa ma dau la ele

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion07 a răspuns:

Nu mai bea, or sa creada ca esti un alcoolist.Gandeste-te ca e ceva normal raised eyebrows prima data trebuie sa intri treptat...prima data sa intri in "friendzone" si dupa ce crezi ca o cunosti mai bine Zbangbatting eyelashes fa pasul.PS Nu te grabii! cunoaste-o prima data, poate o sa-ti schimbi parerea.Ti-o spun din experienta

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Asta depinde de tine!
Daca esti in stare sa le abordezi in stare de ebrietate, trebuie sa poti macar sa vorbesti cu ele si atunci cand nu esti sub influenta alcoolului.
Nu de alta dar am avut si eu parte de un tip care se dadea la mine in timp ce era beat, imi spunea ca ma place si cand ne intalneam ziua numai avea nicio reactie pentru ca ii era frica sa intre in dialog cu mine!
Numai bine!
pa, pa

| Cristiann25 a răspuns (pentru Ofiintă):

Asta e tare.Eu sunt de felul meu tupeist cu toata lumea si nu am probleme dar atunci cand beau iubesc pe toata lumea.Nu am mai baut de vreo doi ani dar asa se intampla atunci.Te pup

| fearlessss a răspuns:

,,Sa te dai la ele'' mi se pare cea mai proasta exprimare pe care o folosesc unii.Nu incerci sa,, agati'' fete, genius:p Fetele ii plac pe cei cu caracter bun(nu porci ca marea majoritate) nu trebuie sa incerci s ale atragi ci sa lasi timpu sa treaca normal. daca vei avea iubita/sotie bv tie, daca nu tot aia.Nu inteleg dc toti si toate sunteti asa obse de iubiti/iubite.Pe mine ma doare-n :*.

| AlexBpm a răspuns:

Prietene trebuie sa intelegi ca tot doua maini si doua picioare au si nu te mananca daca le abordezi

| LolyKissYou a răspuns:

In calitate de fata iti spun ca mai mult ma atrage un baiat care nu ma baga asa mult in seama, poate mai timid, decat unul care toata ziua e dupa fundul meu. N-ai de ce sa fi timid, gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut daca ii vei spune ceva happy insa nu exagera..cum ti-am zis, pastreaza-ti misterul si o sa fi foarte ok cu fetelewinking