| xXx_6966 a întrebat:

Dau FUNDA! la raspunsul care ma va ajuta (SHI VA ROG FARA MIJTOURI). Deci sa incep.Am cunoscut o fata de ceva timp. ea este inebunita dupa mine.eu nu prea dupa ea.ne'am intilnit de 2 ori.prima intilnire a fost nu prea interesanta.sa zicem ca la prima intilnire.insa a 2a a fost ft interesanta. pentru mine.stateam si ne sarutam.si in acest timp eu am inceput sa o ating intre coapse pin am ajuns aproape de organele genitale. ap atinso si peacolo putin. ea nu mi-a zis nimic... dinpotriva ii placea. tremura de placere.intrebarea e.am vreo shansa sa fac dragoste cu ea.sa zicem cel putin la a 7a intilnire?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dragoste in nici un caz atat de repede, dar ai sanse sa faci sex cu ea (fara implicatii, fara sentimente, doar sa va folositi unul de corpul altuia pentru a obtine placere).

| Visecolorate a răspuns:

Profitor disperat!
Daca nu o placi las'o in pace. Auzi la el "prima intalnire nu a fost interesanta". As vrea sa stiu si eu sensul cuvantului "interesant" pentru unii dintre voi. Nesatul!

| Anname a răspuns:

...nu cred, insa ii poti spune ca ai vrea sa o cunosti mai bine...sa faci un apropo pe subiectul " hai sa facem dragoste" si vezi reactia eihappy

| elisarktis a răspuns:

Da...cred ca daca de pe la a2-a intalnire ati facut asta cred ca poti sa ai noroc si pe la a-4-a sa faci dragoste cu ea, dar sfatul meu ...nu te grabihappy

| AlexC_7935 a răspuns:

Cati ani ai tu., dar ia? Eu mai mult de 15 nu va dau. Daca nu i`ti place de ia eu zic sa o lasi in pace.Ce vrei sa faci tu (sex cu ia )inseamna sa profiti de inocenta ei ca sa zic asa.Riscati si un copil in felul asta. Ceva i`mi zice ca esti disperat sa faci cu ori ce pret sex si deci prezervativul la tine cred ca este un obiect ce il foloseau faraoni pe timp de iarna (adica e un mit pentru clasa 1 neuron)Eu zic sa mai astepti.

| kittykat a răspuns:

Pai daca nu`ti place de ea si vr sa o faci ca ea at esti un profitor.ea te-a lasat sa o atingi asa pentru ca crede ca o placi straight facestraight facestraight facestraight face ce de profitori p lumea asta straight face

| kittykat a răspuns:

Alexzz nu te teme am av parte de placeri nu duc lipsa big grin insa nu cu profitorii! si chiar ai dreptate unora numai profitorii le plac straight face

| aLexZz_7238 a răspuns:

Desigur! Daca ai observat ca tremura de placere. Duuh! Oricum la varsta ei e plina de hormoni si o mananca tare big grin. Si nu ai nevoie de 7 intalniri daca stii cum sa o ieiwinking. Funda?

| aLexZz_7238 a răspuns:

Kittykat cumva nu ai avut parte de placeri? Sa stii ca majoritatea fetelor nu le pasa de profitori...Vor doar placerewinking

| autorul a răspuns:

Esti un nesimtit. vrei doar sa faci sex cu ea... daca zici ca nu-ti place.un nonconformist