| Stefan2424 a întrebat:

De ceva timp imi place la nebunie de o fata! Pot spune ca imi mai da si ea semne ca m-ar place uneori ( gen odata o prietena de-a ei m-a intrebat asa mai separat de ceilalti daca respectiva mi se pare draguta ) etc. Problema este ca e un ratat care se crede smecher ( da nu este ) tot se dă la ea si parca ii mai cade in plasa. Intrebarea mea este : cum pot sa fiu mai mult timp langa ea si sa il scot din joc si pe ala? P.S. : Eu sunt cu acest "ratat" in clasa si ea este in alta clasa. Mai degraba mergem mult cu autobuzul. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti istet, ia-o inaintea "ratatului" si cere-i prietenie!
In felul asta tu castigi happy

| HLucian a răspuns:

Salut. Parerea mea este sa te afirmi cu ceea ce esti. Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, nu tu il poti scoate din joc pe ala. Doar ea poate.Ea alege ce isi doreste. Sper ca ti-am fost de folos!

| Cristianel a răspuns:

Poti sa ai faci felicitari si sa lupti mai mult pentru ea(sa ai arati ca esti masculin)