| Gabriel_Edutzu_1996 a întrebat:

De ceva timp observ o fata de la camine vine la mine in cartier si imi tot zambeste ea fiind cu sora ei, i-am facut din ochii, nu stiu daca ma place sau nu cum sa ii spun eu ca o plac,(sunt foarte timid ), ma intalnesc cu ea aproape zilnic

Răspuns Câştigător
| CrissCristina25 a răspuns:

Timiditatea a fost mereu o problema in impartasirea sentimentelor.
Daca te intalnesti des cu ea incearca sa prinzi un pic de curaj si sa te duci la ea apoi incepi sa discuti despre una despre alta apoi usor usor o vei intreba daca te place. Nu ii spune din prima atunci cand o vezi: Heii, te plac!, pentru ca nu este bine pentru folosul tau.
Din spusele tale eu cred ca daca iti face din ochi nu este neaparat ca te place dar poti incerca. Lasa timiditatea deoparte ca nu te mananca fata daca te apropii de eawinking

Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O inviti la o cafea si o sa-si dea seama, doar nu e tembela, daca nu isi da o lasi sa isi plateasca singura cafeaua.