| al3xr3us11 a întrebat:

Salut tpu.De ceva timp plac o fata dar ea este cu altcineva si nu stiu cum sa o abordez.Va rog niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| fredi a răspuns:

1.Trebuie sa fii tu insuti
2.Nu distruge relatia laso sa se distruga de la sine..asa poti sa ranesti persoanele
3. Dupa ce se desparte de ala o sa aiba pe ce umar sa planga aici actionezi tu...
4.Bafta!

5 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

Ar trebui sa ii arati ca tu esti mai bun decat tipul cu care este ea acum, sa ii arati ca tipul ala e un om de nimica si sa ii demonstrezi ca tu ai fi o alegere mai buna. Bafta!

| IoanaSorina a răspuns:

Mai bine nu te bagi intre 2 personae pentru ca o sa te urasca apoi. Asteapta si vezi ce se intampla! Sau poti sa o uiti, chiar daca tie greu puppy dog eyes

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Baga strambe despre iubitul ei. spune-i ca o suge pentru o ciocolata, ca face laba la catei, etc.

| Chamberlin a răspuns:

Stai mereu cu ea si fa-o sa rada.